češtinaenglishDeutsch
Hotel Park Hotel Průhonice Praha - domov mimo Váš domov!

Průhonice - Čestlice, Praha a okolí Prahy

Park Hotel Průhonice má ideální polohu pro podnikání výletů jak do Prahy a jejího okolí, tak do celých Čech. Hotel se nachází se na rozhraní okresů Praha - západ a Praha - východ a zároveň obcí   Průhonice   a Čestlice. Průhonice jsou pravý protiklad Čestlic – jsou krásné a romantické místo v okolí Prahy, naopak Čestlice jsou zaměřeny velmi obchodně a moderně. Zámek,   zámecký park   chráněný UNESCO (250 ha a 23 km cest) - překrásný v každém ročním období, nákupní zóna, ale také náš Park Hotel Průhonice a Restaurace Tarouca s krbem, zahrádkou a výbornou kuchyní. Je to Praha a není to Praha.   Více informací   »

 
Zdroj fotografií: CzechTourism

Nenechte si proto ujít následující pozoruhodnosti v okolí Prahy a Průhonic:   klikněte zde pro fotogalerii  

 • Průhonický   zámek s překrásným parkem chráněným organizací   UNESCO   (krásný v každém ročním období).
 • Historie Průhonic:   Zámek   Park   Kostel  
 • Průhonický zámek, někdejší sídlo hraběte Silva-Taroucy, zakladatele světoznámého průhonického parku dnes slouží  i jako konferenční a společenské centrum.
 • Chocolate Experience Centerčokoládové zážitkové centrum
 • Rajská zahrada -   video  
 • Praha - romantické a magické město, kulturní a historický klenot Evropy.
 • Dále Vám doporučujeme navštívit zámek Konopiště, Karlštejn, Český Šternberk, Hluboká nad Vltavou a Orlík, město Kutná Hora a Český Krumlov.
 • Národní hřebčín Kladruby nad Labem   -   video  
 • HOP Arena Čestlice   - u nás ubytovaní hosté za zvýhodněných podmínek
 • Krtkův svět - dětský zábavní svět v Horních Měcholupech
 • AQUAPARK Čestlice cca 300 m od hotelu
 • Obchodní a komerční   zóna Průhonice   -   Čestlice   ,   Obchodní centrum CHODOV  ,   Lidl Průhonice   a Outlet Center   Fashion Arena  .
 • Cinema City Chodov   - jediný megaplex v České republice
 • Auto servisy na vozy - Volvo, Seat / Cupra, Audi, Volkswagen, Range Rover, Jaguar, BMW, Mini, Toyota / Lexus, Ranault, Dacia
 • Nabíjecí stanice pro elektrické vozy - u obchodu Lidl Průhonice (cca 300 m), u nákupního centra Albert Čestlice (cca 1 km).

V dostupné vzdálenosti od hotelu (7-30 km) se nachází několik golfových hřišť, z nichž nejblíže jsou Golf Hostivař, Golf Club Štiřín, Golf Resort Konopiště a Golf Club Praha-Hodkovičky.

Kudy z nudy  

Mohlo by Vás také zajímat:
hotel Čestlice  ,   hotel Benice  ,   hotel Říčany  ,   hotel Nupaky  ,   hotel Praha 4  ,   hotel Praha 10  

Dendrologická zahrada

Vychutnejte si její krásu. Je vzdálená pouze pár minut chůze od hotelu. Zveme Vás na malou procházku:

Fotogalerie   Dendrologické zahrady  

www.dendrologickazahrada.cz/  

Aquapark Aquapalace Praha Čestlice - Průhonice
Při ubytování u nás se slevou

Park Hotel Průhonice se nachází blízko největšího aquaparku v České republice a jednoho z největších ve střední Evropě. Je to ideální místo pro zábavu na celý víkend nebo třeba jen jeden večer. Můžete zde strávit úžasný víkend s rodinou či přáteli nebo večer s kolegy po firemním školení nebo meetingu. Zajímavý pro Vás určitě bude protiklad pobytu v našem útulném, rodinném Park Hotelu Průhonice s restaurací Tarouca s krbem, letní zahrádkou a výbornou kuchyní a relaxace a aktivní zábavou v ryze moderním prostředí   aquaparku Čestlice  .

  Aquapark Aquapalace Praha v Čestlicích   se nachází v komerční a obchodní zóně Průhonice Čestlice cca 400 m od Parkhotelu Průhonice a nabízí celou řadu nevšedních zážitků jako např. atrakce ve „vodním světě“, velký výběr sportovních a relaxačních služeb. Tj. sauny, lázně, fitness, wellness, rehabilitace a spa. Po cestě z Aquaparku Česlice se nabízí mnoho možností nákupů v blízké obchodní zóně Průhonice - Čestlice. Velmi dobrá je dostupnost z Prahy – Jižního města autobusem ze stanice metra Opatov a Chodov. Dostupnost autem po dálnici D1 Praha – Brno je ideální.   Více informací   »  

© BOHEMI, spol. s r.o. | design Neofema, s.r.o.

Četl jsem a souhlasím
Webová stránka využívá retargetingové, konverzní kódy a soubory cookies za účelem zkvalitňování svých služeb a správné funkce webu.