češtinaenglishDeutsch
Park Hotel Průhonice Praha - domov mimo Váš domov!

Pokoje - rezervujte ONLINE, nebo zavolejte na 267 750 405
Park Hotel Praha Průhonice , ubytování v Praze

Připravili jsme pro Vás 25 příjemně zařízených dvoulůžkových pokojů (možno i jako jednolůžkové). 14 pokojů je mezonetových s možností 1-2 přistýlek. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou (1 pokoj je vybaven vanou), WC, vysoušečem vlasů, TV s radiem, minibarem (konzumace není zahrnuta v ceně ubytování), pohodlnými   hotelovými lůžky německé firmy FBF  , sejfem (laptop size) a telefonem. Ve většině pokojů je k dispozici WIFI přístup na internet. Některé pokoje mají balkon (2) či terasu (2). Pokoje jsou nekuřácké. Hotel je vybaven výtahem (š. 65, d. 95 cm).

Rádi Vám na požádání připravíme na pokoj mobilní klimatizaci za poplatek 300,- Kč/noc.
Naši ubytovaní hosté mohou též využít služeb Aquaparku Čestlice za zvýhodněných podmínek - informace v recepci.

Děti s rodiči v pokoji do 5 let jsou zdarma. Dětskou postýlku Vám rádi zapůjčíme.

Check in - od 15,00 hod.
Check out - do 11,00 hod.
Objednané ubytování rezervujeme do 18.00 hodin (není-li dohodnuto jinak). Pokud budete chtít, rádi Vám potvrdíme jiný čas příjezdu.

Jednolůžkový pokoj možno i jako dvoulůžkový

Dvoulůžkový pokoj pro jednu osobu - single use (klasický nebo mezometový). Je vybaven koupelnou se sprchou, WC, vysoušečem vlasů, sejfem velikosti laptop size, TV s plochou obrazovkou a minibarem (konzumace není zahrnuta v ceně ubytování). Parkování na hotelovém parkovišti před hotelem a WiFi přístup k internetu jsou zdarma. Snídaně je v ceně ubytování.

Rezervovat

Dvoulůžkový pokoj možno i jako jednolůžkový či s přistýlkou

Dvoulůžkový pokoj (klasický nebo mezometový) je vybaven koupelnou se sprchou, WC, vysoušečem vlasů , sejfem velikosti laptop size, TV s plochou obrazovkou a minibarem (konzumace není zahrnuta v ceně ubytování). Lůžka mohou být připravena buď jako "double" (vedle sebe), nebo jako "twin" (od sebe). Parkování na hotelovém parkovišti před hotelem a WiFi přístup k internetu jsou zdarma. Snídaně je v ceně ubytování.

Rezervovat

Třílůžkový pokoj možno i jako jednolůžkový či dvoulůžkový

Dvoulůžkový pokoj (klasický nebo mezometový) s možností 1-2 přistýlek (pro dostupnost druhé kontaktujte, prosím, recepci) je vybaven koupelnou se sprchou, WC, vysoušečem vlasů , sejfem velikosti laptop size, TV s plochou obrazovkou a minibarem (konzumace není zahrnuta v ceně ubytování). Lůžka mohou být připravena buď jako "double" (vedle sebe), nebo jako "twin" (od sebe). Parkování na hotelovém parkovišti před hotelem a WiFi přístup k internetu jsou zdarma. Snídaně je v ceně ubytování.

Rezervovat

© BOHEMI, spol. s r.o. | design Neofema, s.r.o.