češtinaenglishDeutsch
Park Hotel Průhonice Praha - domov mimo Váš domov!

Firemní akce, školení, semináře, konference - Praha Průhonice
Salonky - konferenční místnosti - mob. tel.: 721 244 106

Čekají na Vás celkem 3 konferenční místnosti - salonky s možností variabilního uspořádání v různých velikostech (dle uspořádání cca od 5 do 70 osob). Prostory jsou ideální pro   firemní akce   jako např. školení, konference, semináře, výjezdní zasedání, prezentace apod.. Pro naše hosty je zdarma k dispozici WIFI přístup na internet a prostorné parkoviště. Výhodou je snadný příjezd z celé ČR, který možňuje centrální poloha nedaleko Prahy a při dálnici D1 EXIT 6.

Více než 20 let zkušeností a řada   spokojených zákazníků   - firem zvučných jmen hovoří za nás. Přijďte i Vy vyzkoušet kvalitu našich služeb. Naší předností je nejen   výborná kuchyně   , ale i příjemný personál a individuální přístup.

Pro firmy zpracujeme nabídku.   Pošlete nám poptávku na E-mail: sales@parkhotel-pruhonice.cz   , nebo zavolejte na 721 244 106, nebo vyplňte   FORMULÁŘ   .

Ceny konferenčních místností pro firemní akce

MístnostCena/den (07.00-19.00)
Salonek ATRIUM - s klimatizací smluvní cena
Salonek BOHEMI smluvní cena
Salonek PARK - s klimatizací mimo provoz
Salonek P2 smluvní cena

Pošlete nám poptávku a my Vám zpracujeme nabídku na míru. Těšíme se na Vás!

Prohlédněte si detailní informace o možných   kapacitách a uspořádání   

Po 19.00 hod. účtujeme 500,- Kč/hod., event. dle dohody.

Zajistíme

Grilování na naší zahrádce.

Dále Vám můžeme doporučit sportovně-relaxační aktivity v nedaleké   Sokolovně Průhonice   (cca 350 m), která je naším partnerem a hosté ubytovaní v hotelu mají zvýhodněné podmínky.

K dispozici je venkovní multifunkční plocha s umělou trávou a vnitřní multifunkční sál (vhodné pro tenis, baketbal, volejbal, nohejbal, badminton a různá cvičení např. jóga, zumba apod. pod vedením cvičitele). Dále nabízí fitness centrum, finskou saunu, páru, masáže, fyzioterapii, a další.

Na přání Vám rádi zajistíme   další služby   

Firemní akce a teambuilding? V Parkhotelu Průhonice!

Hledáte vhodné místo pro uspořádání   firemní akce   ?   Praha   a Průhonice mají ideální polohu. Snadná dostupnost autem i MHD, klidné prostředí nedaleko dálnice D1 a překrásného Průhonického parku (chráněný UNESCO).   Firemní akce   v Průhonicích u Prahy dodá Vaší společnosti prestiž.

 

Účastníkům   firemní akce   nabízíme 4 salonky s kapacitou cca 10 – 60 osob, technickým vybavením a prostorným parkovištěm. K dispozici je též 25 příjemně zařízených pokojů a útulná restaurace s příjemným posezením u krbu nebo na letní zahrádce. Službami pro   firemní akce   se zabýváme již téměř 20 let a máme v tomto oboru bohaté zkušenosti. Ke zdárnému průběhu   firemní akce  , jako např. školení, trainingu, meetingu či párty přispěje i náš ochotný a profesionální personál a zejména výborná kuchyně. Postaráme se o Vás od začátku až do konce Vaší   firemní akce  , tj. počínaje časnou snídaní a pozdní večeří konče.

 

Nabídku sestavíme podle Vašeho přání včetně doprovodných služeb jako např. ochutnávky vín se someliérem, živé hudební produkce, zajištění exkurze s ochutnávkou piva ve Velkopopovickém pivovaru, návštěvy divadla v Praze, event. transferu autobusem apod. Velmi oblíbená je i návštěva Průhonického parku a   Střelnice   v sousední obci   Čestlice  . Firemní akce není jen práce, ale i společný odpočinek po vyčerpávajícím dni a teambuildingové aktivity. Při pořádání   firemních akcí   spolupracujeme s celou řadou renomovaných školících a trainingových firem a agentur.

Přijďte i Vy vyzkoušet kvalitu našich služeb a uspořádejte Vaše firemní akce v   Parkhotelu Průhonice  . Těšíme se na Vás!

Salonky a Teambuilding - Praha Průhonice

Není   salonek   jako salonek. Je mnoho druhů salonků, např. salonek vhodný k uspořádání firemního školení či   konference  , nebo salonek vhodný k prezentaci nového produktu, nebo salonek vhodný k uspořádání slavnostní večeře či večírku. V našem hotelu najdete všechny druhy těchto salonků. Všechny salonky je možné uzpůsobit podle přání klienta, tj. podle počtu osob, způsobu uspořádání (tabule „U“, „I“, „škola“ či „divadlo“) a mají denní osvětlení.   Salonky   je možné vybavit moderní konferenční technikou – dataprojektor, projekční plátno, TV, flipchart, pinwand, whiteboard apod. Ve všech   saloncích   je zdarma k dispozici WiFi připojení na internet.

 

Fotogalerie

© BOHEMI, spol. s r.o. | design Neofema, s.r.o.