češtinaenglishDeutsch
Park Hotel Průhonice Praha - domov mimo Váš domov!

Firemní akce a teambuilding? V Parkhotelu Průhonice!

Hledáte vhodné místo pro uspořádání   firemní akce   ?   Praha   a Průhonice mají ideální polohu. Snadná dostupnost autem i MHD, klidné prostředí nedaleko dálnice D1 a překrásného Průhonického parku (chráněný UNESCO).   Firemní akce   v Průhonicích u Prahy dodá Vaší společnosti prestiž.

 

Účastníkům   firemní akce   nabízíme 4 salonky s kapacitou cca 10 – 60 osob, technickým vybavením a prostorným parkovištěm. K dispozici je též 25 příjemně zařízených pokojů a útulná restaurace s příjemným posezením u krbu nebo na letní zahrádce. Službami pro   firemní akce   se zabýváme již téměř 20 let a máme v tomto oboru bohaté zkušenosti. Ke zdárnému průběhu   firemní akce  , jako např. školení, trainingu, meetingu či párty přispěje i náš ochotný a profesionální personál a zejména výborná kuchyně. Postaráme se o Vás od začátku až do konce Vaší   firemní akce  , tj. počínaje časnou snídaní a pozdní večeří konče.

 

Nabídku sestavíme podle Vašeho přání včetně doprovodných služeb jako např. ochutnávky vín se someliérem, živé hudební produkce, zajištění exkurze s ochutnávkou piva ve Velkopopovickém pivovaru, návštěvy divadla v Praze, event. transferu autobusem apod. Velmi oblíbená je i návštěva Průhonického parku a   Střelnice   v sousední obci   Čestlice  . Firemní akce není jen práce, ale i společný odpočinek po vyčerpávajícím dni a teambuildingové aktivity. Při pořádání   firemních akcí   spolupracujeme s celou řadou renomovaných školících a trainingových firem a agentur.

Přijďte i Vy vyzkoušet kvalitu našich služeb a uspořádejte Vaše firemní akce v   Parkhotelu Průhonice  . Těšíme se na Vás!

© BOHEMI, spol. s r.o. | design Neofema, s.r.o.