češtinaenglishDeutsch
Park Hotel Průhonice Praha - domov mimo Váš domov!

Restaurace Tarouca Praha Průhonice - mob. tel.: 721 244 106
Více než jen hotelová restaurace, máme i českou kuchyni

Provoz restaurace je dočasně pouze na rezervaci předem - tel. 721 244 106 (svatební hostiny, firemní akce bez omezení). 

Průhonice - krásné a romantické místo v   okolí Prahy  . Je to Praha a není to Praha. Zámek, zámecký park, nákupní zóna, ale také naše   restaurace   se zahrádkou a s domácí, i českou kuchyní. Restaurace Tarouca v Parkhotelu Průhonice dokazuje, že i hotelová restaurace může mít vysoce kvalitní kuchyni. Nachází se těsně u Prahy, v oblíbené oblasti Průhonice - Čestlice. Česká kuchyně v Průhonicích a Čestlicích - blízko aquaparku Aquapalace. Neváhejte a navštivte nás.

CzechSpecials certifikát

Naše restaurace získala certifkát CzechSpecials!
Czech Specials je partnerským projektem agentury CzechTourism, Asociace kuchařů a cukrářů ČR a Asociace hotelů a restaurací. Klade si za cíl popularizovat českou kuchyni v tradičním i moderním pojetí, propagovat a podporovat restaurace, které tuto kuchyni nabízejí, a v konečném důsledku do kvalitních českých restaurací přivést více hostů. Českou kuchyni v rámci jednotlivých regionů prezentuje jako rozmanitou, plnou jedinečných pokrmů a reflektující využívání sezónních surovin. České restaurace jsou pak prezentovány jako místa, kde mohou domácí i zahraniční turisté počítat s kvalitními službami. Czech Specials je zároveň certifikační značkou, která má zajistit, že v takto certifikovaných restauracích budou hostům poskytovány kvalitní služby a tradiční české pokrmy budou podávány v odpovídající kvalitě.

Na Vaši návštěvu v Průhonicích se těší příjemný, ochotný a profesionální   personál  , který učiní vše pro to, abyste u nás strávili nezapomenutelné chvíle. Čeká na Vás útulné, decentní a diskrétní prostředí, které pomáhá utvářet dominanta   restaurace   – krb se živým ohněm a letní zahrádka.

Milan Ballik, jeden z nejznámějších a nejkritičtějších gourmet-kritiků v Česku,

otestoval naši kuchyni a napsal nezávislou   recenzi   . Oceňuje jednoduchý, poctivý jídelní lístek a dobrý vztah k zákazníkovi. Přečtěte si ji a přijďte ochutnat naše speciality. Věříme, že si pochutnáte.

Pro naše hosty je k dispozici prostorné parkoviště zdarma.   Naše restaurace je nekuřácká   .

Naším cílem není přeplněná „stylová“ restaurace, ale klidné a kulturní prostředí nejen pro hotelové hosty, ale pro všechny, kteří ocení dobré jídlo a vstřícnou obsluhu. S touto představou jsme vytvořili náš   jídelní   a   nápojový lístek  , který obsahuje nemalé množství našich a klasických specialit - steaky, ryby, speciální saláty. Jsme pyšní na široký   výběr vín  , pečlivě vybraných z vyhlášených oblastí Moravy, Itálie, Francie, Španělska, Rakouska, Německa a Argentiny. To vše za více než přijatelné ceny. Přijďte k nám ochutnat výborná vína z našeho sklepa! Čas strávený u stolu není ztraceným časem ...

Nabízíme bohaté a pestré snídaně, i pracovní / business snídaně (podáváme 07.00-10.00).

V letním období je k dispozici posezení na velmi pěkné letní terase s lákavou nabídkou osvěžujícího občerstvení.

Informace o obsažených alergenech poskytne zákazníkovi obsluha na vyžádání.

 

Společenské události

Budete-li chtít, pomůžeme Vám uspořádat společenskou událost podle Vašeho přání - obchodní jednání,   firemní akce   - večírky, recepce, hostiny, cocktaily a   rodinné oslavy  , jako např.   svatby  , promoce, narozeniny, smuteční hostiny apod...   Restaurace Průhonice   

Otevřeno - rezervace předem nutná

Pondělí - Sobota  07,00 - 22,00
Neděle                      07,00 - 10,00
23.12. + 24.12.       zavřeno
Pro skupiny a uzavřené společnosti podle dohody.

Rezervace

Telefon: (+420) 267 750 405, 267 750 763-5
Svatby a oslavy, firemní akce: 721 244 106

E-mail: info@parkhotel-pruhonice.cz

Držitelé SPHERE Card mohou využít slevu na konzumaci ve výši 10% (skupiny max. do 8 osob) z aktuálně platných cen uvedených v jídelním a nápojovém lístku.

Těšíme na Vaši návštěvu!
Team Restaurace Parkhotelu Průhonice

Obrázky

© BOHEMI, spol. s r.o. | design Neofema, s.r.o.