češtinaenglishDeutsch
Park Hotel Průhonice Praha - domov mimo Váš domov!

Svatby Praha, svatba v Praze - mob. tel.: 721 244 106
Svatba na zámku Průhonice, svatební menu

Svatba či svatby v   Praze   ? Nezapomeňte na   Parkhotel Průhonice   !

Nedejte na různá doporučování a přijďte si vyzkoušet naše služby osobně! Naší předností je příjemný personál a výborná kuchyně.

Kapacity restaurace:
Tabule "T" - do 36 osob
Tabule "T"+ tabule "I" - do 60 osob
Formou rautu - cca 100 osob (možno využít prostor restaurace, salonku a zahrádky)

Uvažujete o uspořádání   svatby v Praze   ? Vezměte také v úvahu   Průhonice   . Nejen   svatba v Praze   může být „na úrovni“. Poskytujeme kvalitní a téměř kompletní služby (delikátní kuchyně, poradenské služby, útulné prostředí, ochotný a profesionální personál ..), což dokládá mnoho spokojených (novo)manželů.

Svatba, svatby a svatební hostiny jsou důležitým krokem do společného života novomanželů a   Praha   i   Průhonice   jsou vhodným a romantickým místem. Svatba v Průhonicích u Prahy je správnou volbou i po stránce umístění v centrální poloze naší země, zejména budete-li mít hosty z různých koutů. Dostupnost po dálnici D1 i prostřednictvím MHD ze stanice metra „Opatov“ je velmi snadná.

Průhonický zámek a kolem se rozkládající Průhonický park je ideálním místem pro tu nejkrásnější romantickou svatbu ve skutečně kouzelném prostředí české novorenesance. Svatební fotografie z areálu Průhonického zámku a Průhonického parku Vám budou navždy připomínat den, kdy se pohádka stala skutečností. A „korunou" svatebního obřadu na průhonickém zámku je svatební hostina v naší Restauraci Tarouca v Parkhotelu Průhonice.

Praha   i   Průhonice   nabízejí svatebčanům i mnoho možností a služeb jako např. kadeřnické salóny, vazárny květin, taxi služby atd..

Kontakt svatby

Tel.: (+420) 721 244 106 , E-mail: sales@parkhotel-pruhonice.cz 

Svatby , oslavy narozenin a smuteční hostiny
slavnostní hostiny, promoce

Oslava není jen jídlo, ale i mnoho jiných doprovodných služeb. Toto vše pro Vás zajistíme s náležitou profesionální péčí. Poradíme Vám s výběrem svatebního menu, květinové výzdoby, živé či reprodukované hudby. Zajistíme také ubytování, dopravu, aktuální či firemní výzdobu i služby fotografa, vše dle Vašeho přání. S pořádáním svatebních hostin máme bohaté zkušenosti. Svatební hostiny i oslavy narozenin pořádáme v naší restauraci Tarouca Průhonice - Čestlice (kapacita cca 36-80 osob). V nabídce místností jsou také naše salonky (kapacita cca 12 - 30 osob).

Posuďte sami a prohlédněte si fotografie z některých námi uspořádaných akcí. Věříme, že u nás budete spokojeni. Těšíme se na Vás!

Svatební menu

Svatební menu - příklady

Aranžmá

Napsali o nás

Několik e-mailu od spokojených novomanželů...

další fotografie naleznete v sekci Fotogalerii svatby.

© BOHEMI, spol. s r.o. | design Neofema, s.r.o.