češtinaenglishDeutsch
Park Hotel Průhonice Praha - domov mimo Váš domov!

Napsali
o nás

Vážená paní Sedláčková,

rádi bychom Vám touto cestou ještě jednou poděkovali za uspořádání naší svatební hostiny v sobotu 23.04.2016. Všichni byli moc spokojeni a všem moc chutnalo :-). Ještě jednou tedy děkujeme a přejeme, ať se daří!

Petra & David Hoffmannovi

Ленка добрый день!

Хотели ещё раз поблагадорить вас за замечательный ресторан в день нашей свадьбы! Всё было просто отлично и вкусно! Огромное спасибо за всё!

Катя Ж.

Dobrý den paní Sedláčková, pane Sedláčku

konečně mám chvilku, abych vám za sebe i manžela moc poděkovala za veškeré služby spojené s naší svatbou. Všichni pozvaní a především my jsme byli velmi spokojeni. Svatební den jsme si opravdu užili, včetně toho krásného počasí, které nám přálo.

Takže ještě jednou velký dík za vše a budeme se těšit někdy na viděnou u vás v hotelu třeba na večeři.

Zdravíme,

Silvie, Karol a Bruníček Filovi

Dobry den,

radi bychom vam poděkovali za uspořádání svatební hostiny. Bylo to perfektne zorganizovane. Jidlo bylo vynikajici, kazdy ho velmi chvalil. Jeste jednou dekujeme.

Lenka a Jan S.

Vážení,

děkujeme personálu hotelu za nádherné prožití našeho výročí svatby u vás. Příkladná péče a především profesionální a skvělá obsluha vašeho číšníka. Tímto mu chceme moc poděkovat, jak se nám fantasticky věnoval. Zdravíme a přejeme hodně spokojených klientů jako jsme byli my. 8-)

manželé K.

Dobrý den,

děkujeme Vám za Váš email. Byli jsme velice spokojeni. Hostina, příjemné prostředí a milá obsluha, u Vás umocnila slavnostní ráz celého dne. Rozhodně Váš hotel doporučíme všem našim známým.

Závěrem Vám přejeme tak spokojené hosty jako jsme byli my.

Martina a Jaroslav Javůrkovi

Dobrý den, pane Sedláčku

chceme Vám, Vaší paní a Vašim zaměstnancům ještě jednou poděkovat za báječné zorganizování a provedení naší svatební hostiny a odpoledního rautu.

S Vašimi bezchybnými službami a ochotou obsluhujícího personálu jsme byli opravdu nadmíru spokojeni, a bez nadsázky lze říci, že vzpomínky na naše první společné chvíle budou spojeny s Vaším hotelem.

S přáním hezkého dne

Lenka a Olda Hudcovi

Dobry den, pane Sedlacku

konecne jsme se po dvoutydenni dovolene dostali k tomu, abychom Vam napsali a jeste jednou Vam, Vasi pani a celemu personalu podekovali za krasnou svatebni hostinu, kterou jste nam ve Vasem hotelu pripravili.Vse bylo perfektni a podle nasich predstav a my jsme si tak mohli nas velky den opravdu bezstarostne uzit.Vsichni nasi hoste byli rovnez velice spokojeni a ocenili nejen prijemne prostredi, ale i vyborne jidlo a piti, predevsim bohaty vyber kvalitnich vin.

S pozdravem,

Sarka a Petr Dusankovi

Chtěli bychom vyjádřit

naši ohromnou spokojenost s Vašimi službami, počínaje výzdobou, jídlem, ochotou Vašich zaměstnanců a konče krásným pokojem. Díky Vám jsme ve Vašem hotelu strávili krásné slavnostní odpoledne a za to Vám mnohokrát děkujeme!

S pozdravem

Alexandra a Eugen Letí

ještě jednou moc děkujeme

Vám a celému kolektivu Parkhotelu za úžasnou svatební hostinu a příjemné ubytování.

Jana a Petr Vránovi

Dobrý den paní Sedláčková, pane Sedláčku,

rádi bychom Vám ještě jednou poděkovali za výborně zorganizovanou svatební hostinu ve Vašem hotelu. Byli jsme spokojeni jak s vynikající kuchyní, tak s personálem, který se nám věnoval téměř do ranních hodin se stálým úsměvem na tváři. Všechno proběhlo bez chyby, budeme rádi vzpomínat a Parkhotel v Průhonicích vřele doporučovat.

Děkujeme a přejeme hodně úspěchů a mnoho spokojených hostů!

manželé Urbanovi

© BOHEMI, spol. s r.o. | design Neofema, s.r.o.