češtinaenglishDeutsch
Park Hotel Průhonice Praha - domov mimo Váš domov!

Hotel Čestlice
Aquapark Čestlice

V blízkosti Průhonic se nachází obec Česlice. První zmínky o ní pocházejí již ze 13. století. V Čestlicích je krásný farní kostel svatého Prokopa, škola, školka, tělocvična a fotbalové hřiště. Na návsi stojí pískovcová socha sv. Václava. Obec je napojena na pražskou MHD, k metru Opatov jezdí několik autobusových linek. V jejím okolí jsou další obce, které stojí za zmínku, např.   Benice   ,   Nupaky   , Dobřejovice, Modletice, Jažlovice,   Říčany   , ale i   Praha 4   a   Praha 10   , Pitkovice.

V Čestlicích se nachází nejen vilová výstavba, ale i mnoho firem, které zde mají sídlo, provozovnu či prodejnu. V obchodní zóně je zastoupena celá řada mezinárodních společností např. Makro, Bauhaus, Ahold, KIKA, Rehau, Electroworld a další.

V obchodní zóně se též nachází největší aquapark ve střední Evropě – Aquapalace Praha v Čestlicích, HOP Aréna, krytá halová střelnice a golfové hřiště Golf Indoor Praha – Česlice.

 

Mohlo by Vás také zajímat:
hotel Čestlice   ,   hotel Benice   ,   hotel Říčany   ,   hotel Nupaky   ,   hotel Praha 4   ,   hotel Praha 10   ,   hotel Praha   , Hotel Praha Chodov,   hotel Stránčice   


Zvětšit mapu

© BOHEMI, spol. s r.o. | design Neofema, s.r.o.