češtinaenglishDeutsch
Park Hotel Průhonice Praha - domov mimo Váš domov!

Hotel Praha 4 Chodov
Hotel v Praze 4

Městská část Praha 4 je správní celek hlavního města České republiky tvořený, vyjma menších místních úprav, tradičním územím katastrálních obcí Nusle, Michle, Podolí, Braník, Hodkovičky, Krč, Chodov a části obce Lhotka, dále částí katastrálních území Záběhlic a několika domů na Vinohradech. Nedaleko se nacházejí též obce Průhonice, Čestlice, Benice, Říčany, Modletice, Jažlovice, Nupaky a Praha 10.

Prostor dnešní městské části Praha 4 byl již od mladší doby kamenné vyhledávaným místem k osídlení. První Slované se objevili v Pražské kotlině zřejmě v 6. století, postupovali územím Prahy od severu, a tak dnešní Prahu 4 nejspíše osídlili v 7. až 8. století. Většina historiků a archeologů se domnívá, že prostor dnešní Prahy 4 byl od počátku součástí území budoucího státu Přemyslovců.

Praha 4 má velmi kvalitní infrastrukturu, tj. moderní dopravu a školství, zdravotnictví, mnohé sportoviště a pestrou kulturu. K dispozice je i rozsáhlá ubytovací ( hotely ) a kongresová kapacita. Hotel v Praze 4.

Městskou část Praha 4 si pro své nesporné výhody vybralo za sídlo mnoho významných tuzemských i mezinárodních firem, jako např. ČEZ, T- Mobile, Microsoft, Hewlett Packard, Česká spořitelna, Raiffeisen Bank a mnoho dalších.

 

Mohlo by Vás také zajímat:
hotel Čestlice, hotel Benice, hotel Říčany, hotel Nupaky, hotel Praha 4, hotel Praha 10, hotel Praha, Hotel Praha Chodov, hotel Stránčice


Zvětšit mapu

© BOHEMI, spol. s r.o. | design Neofema, s.r.o.