češtinaenglishDeutsch
Park Hotel Průhonice Praha - domov mimo Váš domov!

Aquapark Čestlice
Hotel Čestlice

Parkhotel Průhonice   se nachází nedaleko jednoho z největších aquaparků v České republice a ve střední Evropě. Rozkládá na ploše větší jak 9.000 m2. Jestliže hledáte zábavu a relaxaci na víkend nebo třeba jen večer, tak je to pro Vás to správné místo. Můžete zde strávit krásný víkend s rodinou s dětmi nebo večer s kolegy po   firemním školení   či meetingu. Někoho spíše zaujme varianta pobytu v našem útulném, rodinném Parkhotelu Průhonice s   restaurací Tarouca   s krbem, letní zahrádkou a zejména vynikající kuchyní. Možnost relaxace v ryze moderním prostředí aquaparku Čestlice je jen jedna z mnoha možností. Blízko je Průhonický park, HOP Aréna či masážní salón Tesanee.

 

Aquapark Aquapalace Praha v Čestlicích je výjímečný komplex, který nabízí široký rozsah služeb. Je v komerční a obchodní zóně Průhonice Česlice cca 400 m od Parkhotelu Průhonice a k dispozici je celá řada nevšedních zážitků, např. různé atrakce ve „vodním světě“ a velký výběr sportovních aktivit a relaxačních služeb, tj. sauny (finské a venkovní), lázně (římské), fitness, wellness, spa, včetně rehabilitací. Dále je v nabídce také velmi bohatý kosmetický program (líčení, depilace, manikůra, čištění a ošetření pleti …) a program péče o tělo (různé zábaly, přístrojová lymfodrenáž …). Zkušení maséři a masérky Vám nabídnou různé varianty masáží jako např. relaxační masáže vonnými oleji, tibetské medové masáže, masáže lávovými kameny, čokoládové masáže a relaxační masáže nohou, hlavy, šíje a ramen. Masáže neléčí jen tělo, ale i ducha.

 

V aquaparku Aquapalace Čestlice jsou tři „paláce“: Palác relaxace, Palác pokladů a Palác dobrodružství. K dispozici je zde umělé vlnobití, tobogány a skluzavky, vířivky, masážní lavice a divoká řeka. Nejdelší tobogán měří 140 metrů. Od roku 2013 přibyla i venkovní louka s lehátky, která přímo vybízí k opalování. Přihlásit se také můžete do některých z kurzů, které aquapark Čestlice pořádá. Velmi populární jsou kurzy plavání pro děti, aerobic a skupinová fitness cvičení či kurzy potápění v potápěčské jámě. Pro nejmenší jsou připravena brouzdaliště a dětský koutek. Zacvičit si můžete v jednom z nejlépe vybaveném fitness centru v ČR, kde Vám k dispozici budou kvalitní cvičící stroje a trenažéry. Za zvláštní zmínku také stojí rehabilitace, do které lze zahrnout i základy rekonvalescence po úrazech a operacích a  odstraňování následků civilizačních chorob, jako jsou například bolavá záda. Rehabilitace vždy začíná důkladným vyšetřením rehabilitačním lékařem.

 

aquaparku Čestlice probíhá v průběhu roku celá řada zajímavých akcí, které budou jistě zajímavé pro celé rodiny, např. Námořnický den, Barbie v aquaparku, Halloween apod.

 

V Aquaparku Česlice je též možnost občerstvení a nákupů v blízké komerčně-obchodní zóně Průhonice - Čestlice. Můžete si nakoupit módní oblečení, či v některém z blízkých autoservisů nechat seřídit nebo umýt auto. K venkovním vycházkám vybízí blízká Dendrologická zahrada Průhonice a nádherný   Průhonický Park   .

 

Do Čestlic je velmi dobrá dostupnost z Prahy – Jižního města. Od stanic metra "Opatov" či "Háje" jezdí dvě autobusové linky a od metra "Opatov" byla také zřízena zvláštní linka „Aquabus“. Ze sousedních obcí jako jsou Průhonice, Nupaky, Benice, Uhříněves, Říčany, Modletice a Jažlovice je to autem jen pár minut. Velmi dobrá je též dostupnost autem z celé ČR po dálnici D1 Praha – Brno - Vídeň. 

 

© BOHEMI, spol. s r.o. | design Neofema, s.r.o.